Офіційно

Чи має право ФОП – платник єдиного податку здійснювати види діяльності, які не зазначені в його облікових даних?

У Головному управлінні ДПС у Луганській області нагадали, що відповідно до ст.42 Господарського кодексу України (далі – ГКУ) підприємництво –..

More